NET-SPORT VÝŠKOVÉ PRÁCE ZÁVLAHY HUNTER  
Ilustracní foto Ilustracní foto Ilustracní foto Ilustracní foto

english Select english language
česky Select english language
Hledat 

Montáž zábran proti ptákům a ochrana zateplení


Ochrana proti sedání ptáků

Provádíme montáž ochranných sítí a hrotů, které znemožňují dosednutí ptáků na budovy a jejich části. Tím se snižuje nebezpečí znečištění budov ptačím trusem na minimum. Sítě se ukotvují pomocí ocelových nebo nerezových lanek pomocí hmoždinek a háčků přímo do fasády, nebo pomocí nalepovacích úchytek na klempířské prvky a pevnější fasády. Sítě jsou vyrobeny z UV odolného materiálu. Tato ochrana je stoprocentní a životnost sítí podle typu 5 - 10 let.

Ochrana zateplené fasády před poškozením ptáky a opravy děr

Provádíme opravu děr v zateplené fasádě. Tato věc je velice problematická. Samotná oprava je sice celkem jednoduchá, ale hrozí zde velké nebezpečí, že ptáci ( a to převážně strakapoudi ) po opravě velmi rychle své otvory obnoví. Proto nabízíme montáž ochranných prvků na zateplené fasády aby nedocházelo k opakovanému poškozování fasády ptáky. Jako účinný ochranný prvek se nám osvědčila věrná maketa sovy v životní velikosti. Tato sova se montuje přímo na fasádu pomocí stojanu podobnému stojanu na anténu. Levnější variantou je nástřik siluety dravce přímo na fasádu poblíž místa kde došlo k poškození. Ideální je oba tyto ochranné prvky spolu kombinovat. Úspěšnost této ochrany je odhadem 90 procent. Jistotu bohužel nemáme nikdy, ale jiná možnost kromě nechat ptáky zahnízdit bohužel neexistuje.

Orientační cena maketa sovy včetně držáku : 1500 - 2000 kč

Orientační cena montáže 1 ks: 1500 - 2300Kč. Závisí na přístupu a na rozsahu ostatních prací.

Na sovu a nastříkané siluety ptáků poskytujeme záruku 3 roky.

Pokud ovšem necháte fasádu bez opravy, dochází k neustálému zvětšování kapsy vyhloubené v polystyrénu ptáky a hrozí zatékání nebo kondenzace vlhkosti a postupné destrukci velké plochy fasády. Proto doporučujeme provést opravu s odpovídající ochranou co nejdříve.

Podle našich zkušeností ptáci nejčastěji napadají fasády bílé a všechny odstíny žluté barvy. Zelené a modré fasády naopak jen velmi zřídka.
Postaveno na RS.BosaNoha.com